Suur sügis-shopping / 10.10.2019

Tule naudi head seltskonda, imetle sügisvärvides vaadet Tallinnale ja merele, võta sügispakkumistest parim mis võimalik!  Sel päeval paljud müügitooted koduseks nahahoolduseks -30%!
Loe lisaks

Kael ja dekoltee siledaks ja säravaks!

Miks on kaela- ja dekolteepiirkonna kehahooldus oluline, milliseid salongihooldusi lahendusena välja pakume. Samuti anname nõu, millised võiksid olla kodused kaela-ja dekoltee hoolduse nipid ning kasutatavad nahahooldustooted.
Loe lisaks

Printsesside ERI

Iga ema-isa jaoks on tema tütar maailma ilusaim ja armsaim printsess :) See, keda võiks lõputult imetleda, nunnutada, kätel kanda ja poputada... Nt Päris printsessidele mõeldud spaa paketiga!
Loe lisaks

Spordipoiste ERI

Sel sügisel pakume spaas spetsiaalset eripaketti spordipoistele! Jaa, miks ka mitte!? Tõelised jalkavennad, tenniseässad, saalihoki tähed vm spordiala vinged tegijad kindlasti naudivad! Emad-isad saavad samal ajal ka midagi! Tulge koos ja mõnulege!
Loe lisaks

Uus! Anne Semonin "Precious pearl" näohooldused 

Iluhooldus ei pea maksma miljoneid, ent hoolduse järgselt peab enesetunne olema miljonit väärt!
Anne Semonin on spetsialiseerunud pakkuma tavapärasest erilisemat. Nii erilist, et tunned, end kui vääriskivi... pärl, mis tõeline aare ja hoitud, mis särab ja hiilgab silmipimestavalt! Sel sügisel rõõmustame kliente uute sära andvate Anne Semonin "Precious pearl" näohooldustega. 
Loe lisaks

Arhiiv