Avasta Age Intelligence Boosters sari!

Uudised

Kommenteeri
Kõiki Swissline Boostereid võib kasutada iseseisva tootena või lisada oma lemmik päeva- või öökreemi sisse ja näomaski alla. Hooldustooted on ideaalsed ka pärast intensiivset esteetilist protseduuri aidates neutraliseerida keemiliste koorimiste, laserhoolduste või tugevate aparaadihoolduste kõrvaltoimeid.
Age Intelligence Boosterite perre kuulub 4 toodet:
1. Swissline CS Evenness Booster – 2% Alpha-Arbutin 20ml
Seerum ühtlustab nahatooni, vähendab pigmendilaike ja turseid. See on kiire lahendus hüperpigmentatsiooni vähenamisel, mis on üks keerulisemaid probleeme nahahoolduses. Koostisosade hulka kuulub alfa-arbutiin, mis on võimsam versioon kosmetoloogias kasutatavast klassikalisest arbutiinist.
2. Swissline CS Perfection Booster – 10% Lactic Acid 20ml
Taastav, poore puhastav ja kortse siluv seerum ebatäiuste peitmiseks ning värske ja särava välimuse saavutamiseks. Koostises on piimhape ja tõhusad AHA-happed, mis koorivad nahka õhema ja siledama tulemuse nimel.
3. Swissline CS Radiance Booster – 10% Vitamin C 20ml
Valgustpeegeldav, vananemisvastane ja toniseeriv seerum positiivsest energiast ja värskusest! Toode hooldab nahka tänu C-vitamiini koostisele, mis toniseerib, aeglustab vananemisprotsesse ning muudab naha nooremaks ja elujõulisemaks. Võtmekoostisosaks on Stay-C® 50, mis on Jaapanis registreeritud kvaasiravim ning millel on kliiniliselt tõestatud mõju vananemismärkide vähendamisel ning naha säravamaks muutmisel.
4. Swissline CS Source Booster – 1.5 % Hyaluronic acid + NMF + ATP 20m
Unikaalne seerum mis muudab naha pringimaks ja elastsemaks, tõstab naha niiskussisaldust, vähendab kortse, silub. See hooldav booster on allikaks kõigele, mida on vaja noorema naha jaoks. Tõeliselt võimas koostis, kuhu kuuluvad hüaluroonhapped ja tunnustatud niisutaja Natural Moisturizing Factor (NMF), mis aitab parandada naha kaitsekihti, lisaks ATP energiamolekul, mis taastab naha sära.

Tule avasta särava ja noorusliku naha saladust toetavad Swissline tooted Beauty Skin SPA-s!

Lisa kommentaar

Email again:
G-GGJ5FXQSH1