Kael ja dekoltee siledaks ja säravaks!

Uudised

Kommenteeri
Miks on kaela- ja dekolteepiirkonna kehahooldus oluline, milliseid salongihooldusi lahendusena välja pakume. Samuti anname nõu, millised võiksid olla kodused kaela-ja dekoltee hoolduse nipid ning kasutatavad nahahooldustooted.
Võttes regulaarseid salongihooldusi, keskenduvad enamus kliente näohooldustele ja massaazidele. Siiski tuleks komplekset kehahooldust silmas pidades pöörata tähelepanu ka kaelale ja dekolteele. Just need on esmased nn naise vanuse reetjad...

Kaela ja dekoltee hoolduse puhul tuleb esmalt alustada naha puhastamisest ja koorimisest, kus soovitame kasutada ensüümkoorijaid (kergemad, ei venita õrna kaela nahka). Massaazi puhul mainitud piirkondades tuleb jälgida, et liigutused oleksid alt üles ja seestpoolt väljapoole suunaga. Kodustes tingimustes võiks kasutada maske kaelale ja dekolteele, vältida kõrge padjaga magamist, liigset päikest ja hoida naha niiskustasakaalu.

Salongihoolduses on kaela ja dekoltee piirkonna nahahooldus võrdväärne teiste protseduuridega. Häid ja erinevaid valikud leiab meie kodulehelt >> Oktoobri eripakkumises ka 2 spetsiaalset hooldust:

SWISS LINE "BRIGHTENING"
Kestvus: 90 min, hind 85€ (100€)
Nahka kirgastav ja taastav hooldus algab intensiivse puhastuse ja 3-faasilise koorimisega. Hoolduses kasutatakse mikroniseeritud teemantide ja melaniini sünteesi pärssiva arbutiini ning C-vitamiini kõrgtehnoloogilist segu, mis ühtlustavad pigmenteerunud nahka ning taastavad klaari ja särava jume ning naha elastsuse.

SWISS LINE "COLLAGEN INFUSION"
Kestvus: 90 min, hind 90€ (120€)
Tegemist on koheselt väikeseid jooni ja kortsukesi siluva ning täitva luksusliku hooldusega näole, kaelale ja dekolteele. Hoolduses kasutatav kõrgtehnoloogiline ülikontsentreeritud merekollageeni ja hüaluroonhappe segu parandab niiskuse püsivust nahas, pinguldab ja muudab naha pringimaks.

Salongihoolduse järgselt soovitame koduseks kaela-ja dekoltee hoolduseks:
  •   Swissline CS Perfect Profile Remodeling Cream
    Ülitõhus siidine geel-kreem aitab kaela- ja dekolteepiirkonna õrna nahka stimuleerida, taastada ja pinguldada. Imendudes pakub see kohest jahutavat efekti ning jätab mulje nagu nahk oleks koheselt saavutanud parema vormi. 
  • Swissline Cell Shock Overnight “V” Mask
    Kaheosaline mask vormib sinu näo kontuure ja pinguldab nahka. Sculpting patch-mask salendab piirkondi, kus on vaja kontuure esile tuua. Lifting-infusion mask on nagu teise naha pealekandmine, mis hooldab sinu nägu terve öö jooksul.
  •   Kõiki Swissline Cell Shock liini kreeme, mis nüüd - 25%
Email again:

Lisa kommentaar

Email again:
G-GGJ5FXQSH1