Kommenteeri

Kare näonahk, punetavad laigud... ehk mida su nahk talvel vajab.

Kiskuv ja kare näonahk, halb jume ning ootamatu punetus?! Talvel vajab su näonahk erilist hoolt ja tähelepanu.

Me kõik oleme kokku puutunud murega, et ilmade jahenedes ja kütteperioodi saabudes muutub meie nahk kuivaks, karedaks, kisub ning kipub punetama.

See on tingitud nii organismi sisemistest põhjustest kui ka välistest tingimustest. Sisemisi probleeme aitab leevendada puhkus, uni, tasakaalustatud toit ning piisav vee joomine. Välimisi põhjusi saame ravida või ennetada õigete kosmeetiliste toodetega ning kosmeetiliste hooldustega.

Tuul, külm ilm ja kuiv õhk kahjustavad meie naha loomuliku kaitsebarjääri, mille tõttu saavad nahka siseneda allergeenid ja ärritavad ained, mis tekitavad punetust, sügelust ja põletikku.

Regulaarse ja õige nahahooldusega saame selliseid probleeme ennetada ning leevendada. Talvised hooldustooted ja baaskreemid tuleb valida  rasvasema konsistentsiga. Need aitavad taastada naha kaitsebarjääri, jättes nahale õlise kihi ja takistades seeläbi niiskuse kadu nahast.

Vältida tuleks alkoholi sisaldavad kreeme, nende aroom on küll joovastav, kuid niisutav toime on lühiajaline, sest alkohol kuivatab nahka. Samuti on mõistlik rohke veesisaldusega geelid ja kreemid kevadet ootama jätta.

Talvel tuleks vältida ka üleliia tihedat naha koorimist, seepi ja kuuma kraanivett. Puhastustooted tasuks üle vaadata ja vajadusel vahetada pehmemate ning  toitvamate vastu. Hästi sobivad puhastuspiimad, puhastusõlid, rahustava toimega toonikud.

Salongihoolduses on talvel õige aeg naha taastus- ja uuendusprotseduurideks. parim viis selleks on naha sügavpuhastus,  mesoteraapia ja ultraheli protseduurid. Säravama, ühtlasema jume annavad ka erinevad pleegitavad ning jumet ühtlustavad hooldused nt Swiss Line Rescue,  Swiss Line Brightening.

Kuigi miinuskraade on sel talvel vähe olnud, mõjutavad tuul, temperatuurikõikumised ja jahe ilm meie nahka piisavalt, et talle lisakaitset ning erilist tähelepanu pakkuda. Hoolitse enda eest ja ole särav ka kõige pimedamal ajal!


.


Lisa kommentaar

Email again:
G-GGJ5FXQSH1