Saun kui tervise- ja iluallikas

Uudised

Kommenteeri
September ja sügisilmad toovad senisest sagedamini ilmateatesse vihmasajud ja tuulehiilid. Niiskus ja vähene päikesevalgus annab tunda füüsiliste vaevuste ja vaimu kurnatuse näol. Et energiataset üleval hoida ja alti hea välja näha, soovitame sügisel hoida kinni traditsioonilisest regulaarsest saunarituaalist! Tule naudi sauna- ja lõõgastusala kas eraldi teenusena või mõne näo- või kehahoolduse eel. P.S Sauna ja lõõgastusala on võimalik ka eriüritusteks broneerida!
Beauty Skin SPA`l on Sulle välja pakkuda auru- ja kuum leilisaun.
Soe õhk ja leil valmistavad naha suurepäraselt ette ja avavad ning puhastavad poorid. Naha puhastusprotsess on saunas aega nõudev, sellele kulub ca 20min enne kui nahk soojeneb ja poorid avanevad, ja teised 20 min, kui nahk hakkab puhastuma. Leili võtmist võiks alustada madalamatelt temperatuuridelt ( +60 C) järk-järgult kuumemate kraadideni jõudes. Ideaalne temperatuur nahahoolduseks ja higistamiseks on +80 C ringis. Kui peaks valima kumba sauna enne nautida, siis esmalt soovitame aurusauna ja alles seejärel leilisauna.

Leilisaun
Arstid väidavad ja kas Sina teadsid, et saunaleil mõjub neljas erinevas suunas!?
1) saunas tugevneb naha, välimiste lihaste ja hingamisteede tegevus; 2) tugevnenud higistamise puhul (saunaleilis kaob kehast umbes 200-1500g niiskust) väheneb ka kehakaal;
3) saun kutsub esile vegetatiivseid närvisüsteemi muutusi, mis tugevdavad protseduuri üldist efekti; 4) saun avaldab psüühilist mõju - on stressi maandava, lõõgastava efektiga.

Aurusaun
See on aga koht, kus saavad minutiga lahti kõik Sinu nahapoorid! Niiske kuumus stimuleerib hästi nahaaluste veresoonte verevarustust ja puhastab intensiivselt nahka. Avanevad naha poorid, eemalduvad surnud naharakud ja mustus ning nahk muutub pehmeks, puhtaks ja siidiselt siledaks. Tänu suurele niiskuse sisaldusele ja kuumusele on aurusaun tõhus terviseparandaja selliste vaeguste korral nagu bronhiaalastma, bronhiit, ülemiste hingamisteede katarr, köha, häälekähedus, mitteakuutsed reumaatilised vaevused ning liigeste piiratud liikumine või liigesevalud. Tugiprotseduurina on aurusaun kasulik ka inimestele, kellel on unehäired, häiritud naha verevarustus, kuiv ja pragunenud nahk, lihaspinged ja tundlikkus äkiliste temperatuurimuutuste suhtes. Samuti aitab naha aurutamine aitab vabaneda igapäevastest pingetest, lõdvestuda ning taastuda. Parandab üldist kehalist ja vaimset heaolu ning aitab koguda uut jõudu.

Tule sauna!

Radisson Blu Sky Hotel Tallinn 24. korrus
Rävala pst 3, 10143 Tallinn                          
Tel +372 600 33 77
info@beautyskinspa.ee
E-P 9.00 - 21.00

Lisa kommentaar

Email again:
G-GGJ5FXQSH1