Kommenteeri

Veetlev veebruar.

Käes on veetlev veebruar, mis pakub meile romantikat, lõõgastust ja pidulikkust. 9.veebruaril on Eesti rahvakalendri järgi luuvalupäev, 14.veebruaril on Valentinipäev ja siis juba #hakkame sättima meie Eesti sünnipäevale. On mida sel kuul oodata ja milleks valmistuda!
Luuvalupäev on rahvakalendris märgitud ning tähistatud alates 18.sajandist. See on puhkepäev, mil tuleb hoiduda töötegemisest, eriti aga luude ja liikmete koormamisest, et need oleksid terved ega valutaks. Kõige parem on sel päeval hoopis nautida lõõgastavat massaaži või mõnusat kehahooldust ikka selleks, et terve aasta end oma kehas hästi tunda saaksime.:)                                                   
Tule hooldusesse pool tunnikest varem ja turguta end saunas, nii on kogu hooldus veelgi tõhusam.


Valentinipäeval oled oodatud meie juurde lõõgastuma koos sõbra või kallimaga sest koos veedetud aeg on parim kingitus ja jagatud rõõm on topeltrõõm! Koostasime selleks puhuks ühe mõnusa paketi 

" SPAA LÕÕGASTUSPAKETT 2 le "/ 150 min 

Lisaks kostitame kõiki külalisi magusa ja mulliga!


24.veebruaril oleme aga uhked ja pidulikud. Kel ootab ees kätlemine presidendiga, kes tähistab aastapäeva restoranis või piduliku õhtusöögiga sõprade seltsis, särav ja kaunis soovib välja näha igaüks. Meie juures saad ettevalmistustega alustada juba varakult. Vali kas kooriv ja niisutav kehahooldus või hoopis pinguldav ja salendav hoolitsus, et end pidukleidis mugavamalt tunda. Näonahale soovitame enne tähtsat sündmust kohese pinguldava ja siluva efektiga Swissline Collagen Infusion näohooldus, mis annab koheselt uue siledama nahatekstuuri, pinguldab ja tõstab nahka.

Kel  aga vaerm mahti ei ole, jõuab ka 24.veebruari hommikul meid külastada. Oleme avatud kl 9.00 - 18.00  Pakume sel päeval erinevaid ekspresshooldusi, et ka kõige kiiremad pidulised saaksid viimase lihvi. 

Veebruar on tore! Las kallab vihma või sajab lund, meil on põues päike, käed soojad ja naeratus suul. Kohtumiseni Beauty Skin SPAs!

Lisa kommentaar

Email again:
G-GGJ5FXQSH1