Asume Tallinnas, Radisson Blu Sky Hotel Tallinn 24. korrusel. Siin pilvepiiril ootab Sind luksuslik mahedates toonides spaa kus teeninduse kliendikesksus ja professionaalsus taotleb kõiges kliendi ülimat rahulolu. Rahulik miljöö ja privaatsus, personaalne klienditeenindus ja professionaalsed nahahooldusteenused - seda kõike julgeme siin Sulle lubada. Ja siis veel see kuum leilisaun, tervendav aurusaun ning imeline kõrgustest avanev panoraamvaade Tallinna vanalinnale ja merele... Siin tõepoolest saavad kõik Sinu meeled tõstetud lõõgastavale ja kosutavale pilvepiirile. Oled alati oodatud! Taevalikke naudinguid soovides ning kohtumiseni!

Armsad kliendid!

Teeme ettevalmistusi, et olla alates 1. juunist jälle teie jaoks avatud!
Maikuus teenindame teid eelneval kokkuleppel järgides 1+1 reeglit ja kõiki ettevaatusabinõudeid. Lõõgastusala ja saunad on suletud. 


Olge terved!
Teie Beauty Skin Spa ❤️

Nahahooldusbrändid

Beauty Skin SPA on parimaid nahahoolduse kaubamärke, näo-, käte-, jalgade- ja mitmeid erinevaid kehahooldusi kombineeriv iluoaas. Salongihoolitsustes kasutatavad ning koduhoolduseks salongis saadaolevad kehahooldustooted kõnelevad iseenda eest - maailma tuntud ja tunnustatud brändid Anne Semonin ja Swissline pakuvad kehale tõepoolest vaid parimat! Tootesoovitused meie spaast!

Ahvatlev pakkumine SAMPAR ja
ANNE SEMONIN müügitoodetele!

Kõik -50%! 
Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub, tooteid on piiratud koguses, ole kiire!

Kinkekaart

Beauty Skin SPA`st saab osta sobivas vääringus kinkekaardi neile, kes naudivad massaazi, hoolitsusi, pediküüri/maniküüri. Oodatud kinkekaardi võiks kinkinda inimesele, kes peab oluliseks oma keha ja meele heaolu. Las kingisaaja ise otsustab, mida tema keha või meeled hetkel rohkem vajavad – kas spaa teenust või hoopis nahahooldustooteid. See on kingitus, mis toob kingisaajale rõõmu ning jääb meelde!

Email again:
G-GGJ5FXQSH1