Asume Tallinnas, Radisson Blu Sky Hotel Tallinn 24. korrusel. Siin pilvepiiril ootab Sind luksuslik mahedates toonides spaa kus teeninduse kliendikesksus ja professionaalsus taotleb kõiges kliendi ülimat rahulolu. Rahulik miljöö ja privaatsus, personaalne klienditeenindus ja professionaalsed nahahooldusteenused - seda kõike julgeme siin Sulle lubada. Ja siis veel see kuum leilisaun, tervendav aurusaun ning imeline kõrgustest avanev panoraamvaade Tallinna vanalinnale ja merele... Siin tõepoolest saavad kõik Sinu meeled tõstetud lõõgastavale ja kosutavale pilvepiirile. Oled alati oodatud! Taevalikke naudinguid soovides ning kohtumiseni!

Eripakkumised 

On see hooaeg mis inspireerib või lahke meel - mõlemal juhul on fookuses kliendi rahulolu ja heameel. Jagades parimat väga eriliste hindadega on aga rõõm mõlemapoolne!
Detsembris ja jaanuaris innustavad head hinnad ja külmad ilmad  kliente lisama oma tavapärasele maniküürile/pediküürile soojendava ja toitva parafiinihoolduse. Näonahale pakume alagavaks pidudehooajaks kiirelt sära andvaid ning turgutavaid hoolitsusi. 
Koduse nahahooldustoodete valikus aga leiab hinnapärlid sel korral Sampar brändi tootevalikust. Detsembris kogu sari -30% Lisainfo Beauty Skin SPA`st. 

Nahahooldusbrändid

Beauty Skin SPA on parimaid nahahoolduse kaubamärke, näo-, käte-, jalgade- ja mitmeid erinevaid kehahooldusi kombineeriv iluoaas. Salongihoolitsustes kasutatavad ning koduhoolduseks salongis saadaolevad kehahooldustooted kõnelevad iseenda eest - maailma tuntud ja tunnustatud brändid Anne Semonin ja Swissline pakuvad kehale tõepoolest vaid parimat! Tootesoovitused meie spaast!

Kinkekaart

Beauty Skin SPA`st saab osta sobivas vääringus kinkekaardi neile, kes naudivad massaazi, hoolitsusi, pediküüri/maniküüri. Oodatud kinkekaardi võiks kinkinda inimesele, kes peab oluliseks oma keha ja meele heaolu. Las kingisaaja ise otsustab, mida tema keha või meeled hetkel rohkem vajavad – kas spaa teenust või hoopis nahahooldustooteid. See on kingitus, mis toob kingisaajale rõõmu ning jääb meelde!

Email again:
G-GGJ5FXQSH1