UUS! Veiniteraapia

Uutiset

Kommentti
Spaa juhataja: “Punane vein pole pelgalt suurepärane jook, mida mõnusas seltskonnas nautida – ta on ka hinnatud terviseparandaja ja ilu säilitaja! Veiniteraapial on oluline roll võitluses stressiga – see aitab säilitada naha nooruslikkuse ja elastsuse, lisades sellele sära, toonust ning pidurdades enneaegseid vananemisprotsesse. Olete oodatud nautima!

Beauty Skin SPA soovitab Anne Semonin veiniteraapia hooldusi!

Veiniteraapia I / LE VINTAGE

Antioksüdantidega kehakoorimine / 35 min, hind 39 €
Kas teadsid, et punase viinamarja seemnetes ja kestades leiduvad polüfenoolid on 20 korda tugevama antioksüdantse toimega kui C-vitamiin- parim võimalus saavutamaks tervisest pakatavat säravat nahka!? Just seetõttu jätab rohket energiat andev viinamarjaseemnetega keha koorimine naha meeldivalt pehmeks, siidiselt siledaks ja rikkalikult toidetuks. 

Veiniteraapia II / SOMMELJEE SOOVITUS
Noorendav kehamähis / 60 min, hind 59 €
Hooldus algab stimuleeriva kehakoorimisega. Sellele järgneb toitev ja noorendav kehamask (naturaalsed antioksüdandid kiirendavad keha ainevahetust, lisavad nahale niiskust, prinkust ja perfektset siledust). Noorendavale ja hellitavale kehahooldusele lisaks saab nautida imelist peamassaaži, mis lõõgastab ja rahustab meeled täielikult. 

Veiniteraapia III / LE GRAND CRU
Veiniteraapia kogemus / 120 min, hind 110 €
Olles Anne Semonin´i veiniteraapia pärl, algab hoolitsus elustava kogu keha koorimise ja tõeliselt hellitava noorendava kehamähisega. Sellele järgneb suurepäraselt lõõgastav ja pehmendav massaaž soojade boolustega. Suurepäraseks lõpetuseks veniteraapia naudingule pakume klaasi imelist veini. 

Email again:

Lisää kommentti

Email again:
G-GGJ5FXQSH1